Soustředění 2020

Mladší kategorie do U15 (děti do ročníku narození 2006)

Poslední týden v srpnu nás čeká soustředění , které se letos uskuteční v termínu 24.8-28.8.2020. Soustředění je určeno pro všechny děti školou povinné (školkáčci z přípravky si musí ještě rok počkat:)) a uskuteční se formou příměšťáku v podolské hale. Náplní soustředění je vybudování dobré party a příprava na následující basketbalovou sezónu. Součástí soustředění budou kromě tréninků i basketbalové zápasy, soutěže, hry a týmové akce. Děti budou rozděleni dle výkonnosti a věku do několika družstev. Každý den bude zajištěn pitný režim, dopolední i odpolední svačina a oběd. Na obědy letos budeme dojíždět přistaveným autobusem do jídelny ZŠ Mokrá- Horákov.
Rozpis dne bude vypadat následně:

Denní program: 8:30 - 8:45 Sraz v hale v Podolí

9:00- 9:50 1. trénink (atletický/basketbalový)

9:50- 10:00 Svačina

10:00- 11:00 2. trénink (atletický/basketbalový)

11:30 Odjezd na oběd

11:45-14:00 Oběd + polední klid

14:00- 15:00 3. trénink (atletický/basketbalový)

15:00- 16:00 Basketbalová utkání + soutěže

16:15 Ukončení dne (odjezd domů)

Co s sebou:

Sportovní oblečení (trenky, tričko, tepláky, mikinu při chladném počasí) a obuv (sálovou a běžeckou ven), pantofle, ručník, kšiltovku, láhev na nápoje, kopie karty zdravotního pojištěnce, prohlášení rodičů (v příloze emailu nebo ke stažení níže), karimatku na polední odpočinek, jelikož bude po celé soustředění v hale jako vždy MOBILfree zóna, doporučujeme s sebou společenské hry nebo knihu.

Co nás čeká:

Každý den 4 tréninkové jednotky plné zajímavých cvičení, her a soutěží. Při přízni počasí budeme využívat střídavě prostory ve sportovní hale a na venkovních hřištích. Stanoviště zaměřené na basketbal uvnitř haly, další zaměřené na atletiku, koordinaci, rychlost v přilehlém sportovním areálu. Týmové soutěže v průběhu celého soustředění.

CENA SOUSTŘEDĚNÍ je 1600,-Kč. Platba v hotovosti na místě v první den soustředění.


Kategorie U17 holky + kluci


Poslední týden v srpnu nás čeká soustředění, které se letos uskuteční v termínu 24.8-28.8.2020. Letos poprvé se s nejstaršími kategoriemi U17 potkáme v areálu ZŠ Mokrá v Mokrá-Horákov. Forma soustředění se také změní a to tím, že soustředění bude spací. Děti v pondělí ráno přivezete a v pátek podvečer vám je vrátíme. Náplní soustředění je vybudování dobré party a příprava na následující sezónu. Součástí soustředění budou kromě tréninků i fyzické testy (na ty se mají děcka již téměř měsíc samy připravovat) a týmové akce. Každý den bude zajištěn pitný režim, snídaně, svačiny, oběd, večeře a druhá večeře.

Rozpis dne bude vypadat následně:

8:00 Budíček

8:20 Snídaně

9:30 - 10:30 1. tréninková jednotka

10:45 - 11:45 2. tréninková jednotka

12:30 Oběd

14:30 - 16:30 3. tréninková jednotka

17:30 Večeře

19:00 - 20:00 Aktivita v hale

20:30 Druhá večeře

22:00 Večerka


Co s sebou:

Sportovní oblečení (trenky, tričko, tepláky, mikinu při chladném počasí) a obuv (sálovou a běžeckou ven), pantofle!!!, ručník, pokrývku hlavy, láhev na pití, kopie karty zdravotního pojištěnce, karimatku/matraci na spaní, polštář, deku/spacák, veškeré hygienické potřeby (šampón, sprcháč, kartáček, pasta, hřebeny...co kdo uzná za vhodné), spodní prádlo, volnočasové oblečení, plavky!, bezinfekčnost

Co nás čeká:

První rok spacího soustředění. Spousta basketbalu a dobré zábavy v našem super kolektivu. Spaní je zajištěno ve třídách družiny (doporučujeme zajistit matraci, nebo minimálně něco pohodlnějšího, než karimatku). Snídaně a druhé večeře si děláme sami. Po domluvě nakoupíme potraviny a děcka si navzájem udělají tyto dva chody (všichni se v této činnosti vystřídají). Oběd je zajištěn ve školní jídelně a teplá večeře v restauraci U zbojníka. Areál ZŠ Mokrá nabízí výborné podmínky pro přípravu sportovce. Máme k dispozici atletický ovál, který si mládežníci užijí hned první den a také každé dopoledne. Street workoutové hřiště na posilování, kde budeme dělat silovou přípravu, a hlavně tělocvičnu se čtyřmi koši.

Denní program se bude skládat ze dvou dopoledních tréninkových jednotek. První venku na atletice a druhá v hale, kde nás každé dopoledne čekají individuální činnosti jednotlivce. Po obědě a klidové pauze již budeme v hale pilovat týmovou hru a venku sílu. Po první teplé večeři a klidové pauze si ještě dáme v hale nějaká střelecká cvičení. Po druhé večeři pak osobní volno a ve 22:00 večerka.

Při hezkém počasí a zájmu bude možnost navštívit také koupaliště v Mokré.

CENA SOUSTŘEDĚNÍ je 2500,-Kč. Platba v hotovosti na místě v první den soustředění. S sebou také vyplněné prohlášení rodičů o bezinfekčnosti!

Prohlášení rodičů ke stažení