Naši odchovanci

I z malé vesničky kousek od Brna se dá dostat do světa, případně do velkého českého basketbalu. Přesně toto platí pro pár odchovanců podolského klubu SK Renocar Podolí. I přesto, že nejsme zdaleka největší klub a našim cílem není výchova vrcholových sportovců, tak i mezi námi se najdou tací, kteří mají dostatek píle a odhodlání posunout se ve své basketbalové kariéře výš. My jsme jen rádi, že náš klub sloužil těmto hráčům jako odrazový můstek.

Radim Havel s Vojtou Růžkem hrají basketbal v univerzitních týmech v Americe (Vojta na Aljašce, Radim na South Georgia). Anička Benešová je stálým článkem dívčího klubu KP Brno, kde nastupuje v nejvyšší soutěži kadetek a juniorek. Dvojčata Richterovi hrají důležitou roli ve svém novém klubu SAM BŠM Brno, kde nastupují do extraligy U15.

LUKÁŠ OLBORT

04.02.2021

I z klubu v malé obci kousek od Brna se dá dostat do světa, případně do velkého českého basketbalu. Přesně toto platí pro pár odchovanců podolského klubu SK Renocar Podolí. I přesto, že nejsme zdaleka největší klub a našim cílem není výchova vrcholových sportovců, tak i mezi námi se najdou tací, kteří mají dostatek píle a odhodlání posunout se ve...