Muži na domácí palubovce s jednou výhrou

Muži v domácí hale v sobotu přetlačili SBK Val. Mez., když po většinu zápasu měli hru pod kontrolou, ale netaktickými chybami v závěru, nabídli soupeři šanci na zvrat. Ten však poslední střelu, která zaručovala prodloužení netrefil a Podoláci si tak připsali tříbodovou výhru. V neděli čekal podolské muže tým z čela tabulky. Olomoc si v proběhu zápasu držela vedení okolo deseti bodů, Podoláci však neskládali zbraně, v třetí čtvrtině se pokusilo o zvrat a snížili ztrátu z poločasu pod deset bodů. V poslední čtvrtině tým Olomouce ukázal svou kvalitu a zejména díky hostujícím juniorům z Prostějova, natáhl opět vedení na konečných 16 bodů. SK Renocar Podolí – SKB Val. Meziříčí 78 – 75 Trojky: 3 (Wojnar, Wiedner, Mynarčík) Střelci: Wojnar 27, Mynarčík 11, Kavřík 11, Wiedner 11, Prokeš 8, Kouřil 4, Stržínek 4, Smička 2 SK Renocar Podolí – Sk UP Olomouc 76 – 92 Trojky: 3 (Wiedner 2, Wojnar) Střelci: Wojnar 22, Krasl 16, Wiedner 12, Stržínek 10, Prokeš 6, Kavřík 6, Mynarčík 4