Kluci na MČR U12 v nejlepší desítce

Podolský basketbal se podruhé tento rok umístil v nejlepší desítce týmů své kategorie v ČR. Po umístění U11 mix na 6. místě na NF v Brně, se mezi nejlepších 10 týmů podívali i kluci U12. Na MČR odjížděl tým Podolí jako mistr Jižní Moravy a tak očekávání byla vysoká. Úvod turnaje však klukům nevyšel, a tým ve své skupině podlehl nejdříve Písku (konečné 5. místo) a poté i Sokolu Pražskému (3. místo) a spadl do bojů o 9-12. místo. V této skupině už z kluků opadla nervozita z velkého turnaje a obě utkání s Klatovy i Kroměříží dotáhli do vítězného konce. Konečné 9. místo nemusí působit kdoví jak senzačně, ale vezmeme-li v úvahu, že většina zúčastněných týmů o Podolí ještě nikdy neslyšela (nebo si ho spojila s bazénem v Praze), takový malý zázrak to je. Čím jsme však všechny ohromili, byl zápal a nadšení, s jakou se opět prezentovala naše basketbalová rodina, žluťáky prostě opět nešlo přehlédnout a za to velký dík. Myslím, že příště už ani nebude ta cedule NÉSU PRAŽÁK potřebaDSC_1083 P1520548 P1520629 P1520658 P1520676 P1520683 P1520745