Jednoznačná utkání i dramatické koncovky nabídlo 6 víkendových utkání dětí

U11

Utkání na hřišti soupeře začala podolská kuřata rozpačitě a první čtvrtinu se na hřišti spíše rozkoukávala. Nepozornou hrou na obranné polovině nechávala soupeře jednoduše skórovat. Do druhé čtvrtiny už však Podoláci vstoupili koncentrovaně a soupeři povolili pouze jeden koš ze hry, zatím co sami využívali chyb soupeře k snadnému skórování. Druhý poločas podolská mláďata odehrála bez většího zaváhání na obou polovinách hřiště a dále navyšovala rozdíl ve skóre. JBC Brno - SK RENOCAR Podolí 20:75  Střelci: Svoboda P. 25, Mátl T. 20, Olbort L. 13, Paták O. 5, Mátlová E. 4, Kvardová A. 2, Beneš J. 2, Olbort T. 2, Nejezchleb D. 2.   V druhém utkání již podolská mláďata nepřipustila žádné komplikace a koncentrovaným výkonem si došla pro jednoznačné vítězství. JBC Brno - SK RENOCAR Podolí 14:64 Střelci: Beneš J. 13, Mátl T. 12, Kovář D. 10, Svoboda P. 9, Olbort L. 6, Olbort T. 4, Benešová A. 4, Nejezchleb D. 3, Mátlová E. 3. Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Tomáš Mátl

U13

Tým nejstarších podolských kuřat čekal jeden z nejtěžších soupeřů BŠM Brno. Podoláci se však soupeře nezalekli a rychlými kombinacemi se dostávali až pod soupeřův koš, kde se dařilo skórovat s vysokou úspěšností. Utkání mělo velmi dobrý náboj, oba soupeři sváděli boj o každý míč. Žádný tým si nedokázal vypracovat větší vedení a i když Podoláci ještě půl minuty do konce vedli o 2 body, soupeř dokázal srovnat a vynutit si prodloužení. V něm už Podoláci nenašli síly ke skórování a tak si soupeř osmibodovou šňůrou přetáhl vítězství na svou stranu. SK RENOCAR Podolí – BŠM Brno 57:65 Střelci: Kašparovský A. 20, Bartoněk J. 16, Novotný T. 8, Novotný Z. 6, Kubešová S. 3, Janda M. 2.   Po nevydařené koncovce v prvním utkání čekala na Podoláky odveta a i když byli všichni hráči odhodláni soupeři vrátit nešťastnou porážku, psychické i fyzické síly byly na straně soupeře, který si bez problémů utkání pohlídal. SK RENOCAR Podolí – BŠM Brno 33:85 Střelci: Kašparovský A. 8, Bartoněk J. 8, Novotný T. 5, Kubešová S. 5, Novotný Z. 4, Voda V. 2.   V neděli vyrazil tým Renocaru ke dvěma utkáním do Kyjova. Utkání v brzkých ranních hodinách, bývá v Kyjově standardem a tak se první utkání odehrávalo dle osvědčeného scénáře „kdo se probudí jako první vyhraje“ Podolské děti nezačaly špatně, ale řada neproměněných snadných košů, srážela jejich výkon dolů. Rozdíl ve skóre se po celé utkání držel pod pěti body a i když Podoláci měli více ze hry, Kyjov jim byl stále v patách. Dramatická koncovka na sebe nenechala dlouho čekat. Kuřata však byla stále o krůček vpřed a v strategické bitvě závěrečných vteřin náskok jednoho koše uhlídala. TJ Jiskra Kyjov – SK RENOCAR Podolí 47:49 Střelci: Novotný Z. 13, Kašparovský A. 11, Olbort L. 9, Bartoněk J. 6, Svoboda P. 3, Fejerová A. 2, Kubešová S. 2, Filipcová S. 2, Olbort T. 1.   Druhé utkání uchopili podolští pevně už od úvodu. Dobrá obrana, rychlý přechod na útočnou polovinu a hlavně proměňování dvojtaktů znamenalo vedení místy až o 24b, které domácí v závěru mírně korigovali. Podoláci si tak mohli i podruhé v Kyjově zakřičet vítězný pokřik „ kuře nohy nebolí, dnes vyhrála naše parta kluci, holky z Podolí“ TJ Jiskra Kyjov – SK RENOCAR Podolí 52:41 Střelci: Olbort T. 13, Kašparovský A. 8, Bartoněk J. 6, Novotný Z. 5, Svoboda P. 5, Olbort L. 4, Novotný T. 4, Filipcová S. 4, Fejerová A. 2, Benešová A. 1.