Důležitá výhra Pod hradem

Podolské ženy předehrály ve čtvrtek utkání na palubovce zkušené Univky. Do utkání v historické tělocvičně Pod hradem vlétly s velkou chutí a díky přesné střelbě a kolektivní obraně vedli až o 17 bodů. Druhý poločas však Univka ukázala svoji sílu a do utkání se dokázala vrátit. V poslední čtvrtině už dokonce strhla vedení na svoji stranu, ale Podolačky dokázaly zabrat, zpřesnili střelbu a v dramatické koncovce, strhli výhru na svoji stranu rozdílem jediného koše. Podolský tým i bez své trenérky a velké opory Prochyny předvedl kvalitní kolektivní výkon, který ho posunul do čela soutěže.   Univerzita Brno – SK RENOCAR Podolí 72:74 Šestky 30/22 Trojky 2 (Wiednerová, Kubínová) Miholová 17, Špondrová 15, Palatá 13, Wiednerová 12, Dokoupilová 6, Kubínová 5, Doleželová 3, Olbortová 2, Havířová 1